Blog

Dočasné Airbrush tetování

Ať už od nás uvidíte polepená auta, nebo pomalované fasády domů, potkáte nás také na různých akcích, kde pomalujeme přímo Vás pěkným dočasným tetováním, které vypadá jako pravé. Spoustu z nás si přeje vyzkoušet nějaké tetování, ale problém je co s ním, když už ho nechcete. Proto je Airbrush tetování ideální, jak si dočasně krásný motiv užít. Vyzkoušejte si pocit, o kterém tak dlouho sníte

Více
Lakování letounu TU-104A pro letecké muzeum Kbely

Pracovali jsme na kompletním přelakování letounu Tupolev TU-104A, do původního vzhledu, se kterým od 8. prosince 1957 létaly u Československé aerolinie. V provozu byly letouny u Aeroflotu do roku 1979, u ČSA do roku 1973 a u Vojenských vzdušných sil do roku 1981. Poslední let se uskutečnil 11.11.1996 (přelet do muzea v Uljanovsku). Za dobu provozu strávily ve vzduchu letouny Tu-104 okolo 2 mil. hodin a přepravily 100 mil. cestujících na 600 tis. letech.

Více
Malba mateřské školky v Mariánském Údolí podle učení Feng Shui

Nejen v Mariánském Údolí jsme pracovali na malbách grafiky podle učení Feng Shui. Tato grafika, je vypracovaná přímo na míru daného objektu v prostředí, kde se pro studie Feng Shui volí správná grafika a barevné odstíny.

Více