Celopolepy aut Wrapping car

Pro celopolepy aut se používá speciální 3D wrap fólie. Tato moderní technologie se neustále rozvíjí a poptávka po ní každým rokem zvyšuje.

Potažení auta 3D wrap fólií využívají jak firmy - k barevnému sjednocení vozového parku, tak i jednotlivci, kteří se chtějí odlišit, podtrhnout svou individualitu nebo vytvořit zajímavý tuning svého vozu. Další výhodou 3D wrap fólií je jejich ochranná funkce. Potažené auto má dokonale chráněný lak, který je pod touto folií skryt. Po odstranění celopolepu se lak nachází ve stejném stavu jako v den aplikace.

Považujeme za důležité upozornit na skutečnost, že se na trhu objevuje hodně fólií pochybného původu, které jsou propagovány jako vhodné 3D wrap autofólie, většinou ale nemají žádné garance ani atesty. Tyto fólie koupíte sice levně, ale po aplikaci na automobil se po několika měsících začnou odlepovat, blednout nebo praskat. Také bývá problém s jejich odstraněním, kdy nezřídka dojde i k poškození laku auta. Pokud budete chtít celopolep z Vámi dodaného materiálu, doporučujeme před jeho nákupem konzultaci s námi. My používáme jen prvotřídní materiály s garancí kvality.

Perfektního výsledku celopolepu je možné docílit pouze za předpokladu dokonalého očištění karosérie auta před samotným polepem. Toto čištění zásadně provádíme ručně za použití profesionálních přípravků a celá příprava zabere několik hodin. Veškeré námi používané fólie na 3D polepy jsou snadno udržovatelné. Lze je leštit i brousit atd. jako normální autolak.

Mercedes