O nás

Vítejte na internetových stránkách Reklama Maryska.

V oblasti reklamy, grafiky a designu působíme nepřetržitě od roku 1996. Našim původním zaměřením byla převážně malba technikou Airbrush (Americká retuš). Systematickým rozšiřováním naší činnosti, sledováním nejnovějších trendů, vlastními inovacemi (kombinací jednotlivých technologií) a snahou vždy vyhovět našim zákazníkům jsme se stali společností poskytující komplexní výrobu reklamy se zaměřením na kvalitu, originalitu a individualitu. Od návrhů grafiky po finální provedení. Nabízíme realizaci reklamních polepů, celopolepů, reklamních tabulí, bannerů, světelných reklam, malby fasád, výrobu veškerých propagačních materiálů, písmomalířskou techniku, airbrush a další. Stále se rozvíjíme a rádi čelíme novým výzvám.

Polepy - jednoduše všeho, co polepit lze:

Reklamní polepy od drobných předmětů, nábytku, přes výlohy, auta, stroje, techniku, hromadné dopravní prostředky až po lodě a letadla. Existují různé technologie polepů. Řezaná reklama, řezaná reklama v kombinaci s tištěnou grafikou, až po celkový tištěný polep neboli celopolep. Výsledkem je vždy vkusná a funkční reklama. Nejvhodnější technologii polepů Vám doporučíme na základě Vašeho konkrétního požadavku a vždy tak, aby výsledná realizace odpovídala vašim představám. Samozřejmostí je vytvoření grafického návrhu a cenové kalkulace.

Celopolepy aut - Wrapping car:

Pro celopolepy aut se používá speciální 3D wrap fólie. Tato moderní technologie se neustále rozvíjí a poptávka po ní každým rokem zvyšuje.

Potažení auta 3D wrap fólií využívají jak firmy - k barevnému sjednocení vozového parku, tak i jednotlivci, kteří se chtějí odlišit, podtrhnout svou individualitu nebo vytvořit zajímavý tuning svého vozu. Další výhodou 3D wrap fólií je jejich ochranná funkce. Potažené auto má dokonale chráněný lak, který je pod touto folií skryt. Po odstranění celopolepu se lak nachází ve stejném stavu jako v den aplikace. Považujeme za důležité upozornit na skutečnost, že se na trhu objevuje hodně fólií pochybného původu, které jsou propagovány jako vhodné 3D wrap autofólie, většinou ale nemají žádné garance ani atesty. Tyto fólie koupíte sice levně, ale po aplikaci na automobil se po několika měsících začnou odlepovat, blednout nebo praskat. Také bývá problém s jejich odstraněním, kdy nezřídka dojde i k poškození laku auta. Pokud budete chtít celopolep z Vámi dodaného materiálu, doporučujeme před jeho nákupem konzultaci s námi. My používáme jen prvotřídní materiály s garancí kvality.

Perfektního výsledku celopolepu je možné docílit pouze za předpokladu dokonalého očištění karosérie auta před samotným polepem. Toto čištění zásadně provádíme ručně za použití profesionálních přípravků a celá příprava zabere několik hodin. Veškeré námi používané fólie na 3D polepy jsou snadno udržovatelné. Lze je leštit i brousit atd. jako normální autolak.

Malby - exteriérové (na fasády), nebo v interiéru:

Malby na fasády i v interiéru mohou být reklamou, ale také i doplňujícím grafickým a designovým prvkem. Přispět k ladnějšímu propojení objektu s okolím, zvýraznit jeho funkci, či určení. Mohou rovněž pomoci vyjádřit individualitu majitele. Příkladem mohou být naše poslední realizace maleb pro děti, mateřské školy, které malujeme podle učení Feng-shui. Viz fotogalerie.

Vytvoříme pro Vás jak jednoduché texty, tak i složitou malbu v kombinaci s technologií airbrush. Malovaná grafika má úroveň a je mnohem poutavější svou jedinečností a originalitou. Je to technologie s vysokou životností a odolností vůči povětrnostním vlivům. Viz fotogalerie.

Airbrush:

Airbrush - malování pomocí stříkacích pistolí s různými průměry stříkacích trysek. Tato technika malby je známá již více než 100 let. Tento způsob malby, je ale povětšinou kombinací více malířských technik. Každý malíř, ať už používá jakékoliv techniky, si neodpustí vyzvednout fakt, že se jedná o 100% RUČNÍ PRÁCI. Nic nemaluje stroj, ale vše spočívá na zkušenostech a umu každého malíře. Touto technikou lze docílit různých barevných přechodů a díky tomu i fotorealistické malby. Jsme pro Vás schopni vytvořit jak malé, tak i velkoplošné malby. Viz fotogalerie

Airbrush tetování:

Jedná se o velmi populární dočasné tetování, které se na kůži nanáší pomocí vzduchové airbrush pistole přes šablonu za použití speciálních, zdravotně nezávadných barev. Životnost tohoto „tetování“ je několik dní. Během pár minut si můžete vyzkoušet, jaké to je, mít opravdové tetování. Nabízíme velký výběr motivů. Dočasné tetování je vhodné pro všechny druhy společenských akcí od firemních, přes dětské dny, až po diskotéky, festivaly a zábavy. Viz fotogalerie

3D reklama:

Má široké uplatnění, působí moderně, poutavě a decentně. Tuto nápaditou a originální reklamu lze umístit jak do interiéru, tak exteriéru. Nejčastěji používané materiály jsou polystyrén, PVC, dřevo, plexisklo, dibond, atd. Vyřezané prvky se polepují fóliemi, nebo natírají speciální barvou.

Možnost využití: štíty domů, kavárny, restaurace, obchody, firemní loga, na stěny v kancelářích, prezentačních místností atd… 3D reklamu lze doplnit podsvětlením, nebo prosvícením led páskami pro větší efekt a lepší viditelnost v šeru a v noci. Viz fotogalerie

Výroba a tisk propagačních materiálů (letáky, vizitky, katalogy, atd…)

Vytváříme individuální grafické návrhy jakýchkoliv propagačních materiálů dle Vašeho zadání. Na míru Vám nebo vaší firmě. Samozřejmostí je zajištění tisku finálního produktu a jeho dodání k Vám. Viz fotogalerie